26.04.2019

Armina Mevlani thyen rrjetin, fotot e fundit me bikini

14 Shtator 2018

Blogerja e njohur  Armina Mevlani ka befasuar me postimin e saj më të fundit.

Ajo gjatë gjithë verës ka ndarë foto nga vende të ndryshme ku ka pushuar. Kurrësesi nuk munguan as fotot me bikini. Por goditjen e saj më të fortë e dha tashmë në prag të mbylljes së sezonit.

Sensuale dhe plot shije duket blogerja me këto bikini.