22.03.2019

Argjentina Ramosaj në duet me Vig Poppa-n, mësohet data e publikimit të këngës

14 Mars 2018

Këngëtarja Argjentina Ramosaj dhe reperi i Vig Poppa kanë bashkuar forcat për të sjell diçka të përbashkët.

Fjala është për një projekt të përbashkët muzikor për të cilin nuk kanë dhënë shumë detaje vetëm se është punuar nga Cekic, shkruan lajmi.netPërveç kësaj titullin dhe bashkëpunëtorët e tjerë dyshja nuk i kanë zbuluar. Ndërsa në rrjetet e tyre sociale kanë treguar se kjo këngë do të publikohet ditën e neserme ( e enjte ) në ora 19:00.

Komentet nga fansat kanë qenë të shumta dhe mezi po e presin publikimin./Lajmi.net/
\"\"