21.05.2018

Ajo di si të bjerë në sy

17 Qershor 2017

Si një këngëtare e suksesshme me famë botërore dhe ikonë e modës, Rihanna nuk ngurron ndonjëherë të tregojë pak më tepër.

Dhe në eventin e Louis Vuitton Foundation Prize për stilistët e rinj në Paris ajo shfaqet mjaft kofidente.

29-vjeçarja tregon tatuazhin e saj të gjoksit nëpërmjet një fustani të bardhë me dantella. Ajo shfaqet mjaft e relaksuar teksa i buzëqesh fleshit të aparatit.