22.09.2018

Emocionuese, dallon ngjyrat për herë të parë përmes syzeve (Video)

10 Tetor 2017

Ky djalosh do të sheh ngjyrat për herë të parë në jetën e tij.

10 vjeçari Cayson Irlbeck ka një çrregullim, nuk i dallon ngjyrat, transmeton lajmi.net.

I pyetur se a funksionojnë syzet, djaloshi u përgjigj duke iu hedhur në përqafim të atit.

Prindërit e tij e surprizuan atë duke i blerë syze 300 dollarëshe. Pasi kursyen para për muaj të tërë, ata ia blenë syzet dhe topat me ngjyra që të mund t’i dallonte.

Shikoni më poshtë./Lajmi.net/