20.06.2018

E mahnitshme: Papagalli imiton Rihannan dhe Eminem (Video)

25 Shkurt 2017

Një papagall ‘ka kërcënuar’ ta lë në prapaskenë Rihannan, pasi një video e zogut duke kënduar pjesën e këngës së pop yllit në një këngë të Eminem u bë një sensacion në internet.

Papagalli pa emër ishte filmuar duke kënduar me zë të lartë dhe duke shikuar direkt në kamera derisa ka interpretuar pjesë të këngës ‘The Mosnter’.

Përdoruesi YouTube, Edilson Barros qesh dhe flet portugalisht me zogun në klipin e shkurtër, i cili sht shikuar 730,000 herë.

Papagalli ka kënduar këtë pjesë të teksit të këngës: 'I'm friends with the monster that's under my bed. 'Get along with the voices inside of my head. 'You're trying to save me, stop holding your breath - and you think I'm crazy, yeah, you think I'm crazy'/ KosovaOnline/