25.05.2019

Brazil: I riu vdes pasi iu këput penisi nga një sulm i tmerrshëm i peshkaqenëve

5 Qershor 2018

Një adoleshent ka vdekur pasi penisi i tij iu është këputur në një sulm të tmerrshëm të peshkaqenëve.

Udhëtarët e tmerruar nxituan për ndihmën e Jose Ernestor Da Silva dhe e tërhoqën atë nga deti, me ç’rast u zbulua sulmi i tmerrshëm.

Peshkaqeni goditi kur kujdestarët u treguan të rinjve të afrohen më pranë bregut.

Jose ka vdekur në spitalin Restauracao, pasi shpëtimtarët u përpoqën me dëshprim për të frenuar gjakderdhjen e tij në vendin e ngjarjes.

Sipas një video që është publikuar në “Mirror” shihet se si shpëtuesit mbanin 18 vjeçarin në plazh Piedade pranë Recife në Brazil, transmeton ‘Indeksonline’.

Më poshtë shikoni videon, kujdes me pamjet e rënda: