12.11.2019

Këto ushqime ju vënë menjëherë në gjumë

12 Gusht 2017

A e dini se cilat janë ushqimet që të vënë menjëherë në gjumë?

Spinaqi është një nga ato ushqimet të cilat bëjnë relaksimin e muskujve dhe ndihmojnë në gjumin e qetë, përcjell lajmi.net.

Prodhimet e qumështit, farat e susami, orizi, tërshëra, frutat e thata, qershitë, bananet janë gjithashtu ushqime të cilat ju ndihmojnë të keni një gjumë të rehatshëm dhe pa shqetësime./Lajmi.net/