20.09.2017

Kuzhina

4 Janar 2017Rosto viçi me mustardëSalca e mustardës i jep shije shumë të mirë mishit të kuq dhe atij të bardhë prandaj cilindo të vendosni të gatuani, lyejeni njëherë me pak...
14 Tetor 2016Pite me kungullPitja është një nga gatimet tradicionale më të njohura të kuzhinës shqiptare, e shërbyer në pothuajse çdo rast. Receta me kungull që po ju...