20.09.2017

Kuzhina

14 Qershor 2016Sarme me gjethe spinaqi1 Në një tigan vendosim qepët e coptuara, mishin e bluar, orizin, krypë dhe piper të zi sipas shijes, i fërgojmë për 5 minuta dhe e shtojmë piperin e kuq,...