18.07.2018

Therje me thikë në Fushë Kosovë

10 Shtator 2017

Në Fushë Kosovë dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar kanë sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Të dyshuarit janë  shoqëruar në stacion dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.