20.10.2019

Sulmohet polici i trafikut në Prishtinë

16 Korrik 2018

Policia ka arrestuar dy persona në Prishtinë, të cilët pas një mosmarrëveshjeje në trafik kanë sulmuar fizikisht viktimën.

Gjatë arrestimit është lënduar një zyrtar policor, i cili ka marrë tretman mjekësor. Policia njërit person të dyshuar ia ka gjetur dhe ia konfiskuar një armë të ftohtë-thikë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar, kurse rasti mbetet të hetohet.