16.11.2018

Përleshje fizike në Obiliq, lëndohen dy meshkuj

2 Dhjetor 2017

Dje në rrugën “Ferid Curri” në Obiliq, policia ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj.

“Viktimat kane pësuar lëndime trupore dhe te njëjtit kane pranuar tretman mjekësor”, thotë policia, transmeton Express.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar ne mbajtje.