16.10.2019

Përleshje dhe fyerje mes vajzave në Gjilan, policia jep detaje

31 Korrik 2018

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale tregon një moment rrahje mes disa vajzave dhe policëve.

Lajmi.net mëson se ngjarja ka ndodhur në ‘Hib Petrol’ në Gjilan.

Zëdhënësi i policisë në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani i ka thënë lajmi.net se rrahja ka ndodhur mes dy vajzave.

“Rasti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit, diku rreth orës 3:00. Policia është njoftuar se ankuesja është sulmuar nga një femër tjetër. Pas rastit policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka intervistuar edhe viktimën edhe ankuesen” , ka thënë Hashani.

Ai ka shtuar se rasti me procedurë të rregull i është dërguar gjykatës./Lajmi.net/