16.10.2019

Fushë Kosovë: Djali rrahë nënën

27 Korrik 2018

Një nënë nga Fushë Kosova është obliguar të marrë tretman mjekësorë pas lëndimeve që ka marrë pasi është rrahur nga djali i saj.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur mesditën e së e enjtes ndërsa personi i dyshuar është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është paraburgosur.