13.12.2018

Digjet një banesë afër Parkut të Qytetit në Prishtinë, raportohet për të lënduar

7 Shkurt 2018

Një banesë banimi është përfshirë nga zjarri pas orë 10:00 afër parkut në Prishtinë.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar dhe shkaqet e zjarrit. Ndërsa që policia dhe zjarrfikësit dhe ndihma e shpejtë  kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Lajmi.net ju sjellë fotografi nga vendi dhe do t’ju mbajë të informuar për këtë rast./Lajmi.net/