24.05.2018

Aksident në Veternik, krijohet kolonë e gjatë (Foto)

21 Prill 2017

Rreth orës 8:30 minuta ka ndodhur një aksident trafiku në lagjen Veternik në Prishtinë.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, mirëpo aksidenti ka krijuar kolonë të gjatë në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, raporton lajmi.net.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret më rastin.