19.12.2018

Aksident në dalje të Prishtinës, vetura hynë në lokal (Video/Foto)

14 Dhjetor 2017

Mbrëmë në dalje të Prishtinës afër Kazermës Adem Jashari, ka ndodhur një aksident trafik ku shoferi pasi ka humbur kontrollin mbi mjetin ka hyrë në një lokal.

Përveç dëmeve materiale nuk dihet nëse ka pasur të lënduar. Policia kishte dalë në vendin e ngjarjes dhe është marr me rastin, raporton lajmi.net.

Shkaqet që kanë quar deri të aksidenti nuk janë bërë të ditura. /Lajmi.net/
25435280_10154791322971642_1601609105_o

25397677_10154791322671642_1061370565_o