25.05.2019

Aksident me fatalitet, tre të vdekur në magjistralen Kaçanik – Ferizaj

8 Qershor 2018

Rreth orës 01:00, pas mesnatës, në magjistralen Kaçanik – Ferizaj, ka ndodhur një aksident ku ka mbetur i vdekur një person dhe dy të tjerë janë lënduar.

Vetura është aksidentuar me një grumbull dheu.

Gazeta Express mëson nga burime policore merret vesh se edhe dy personat e tjerë në mëngjes kanë ndërruar jetë.

Express mëson se viktimat janë meshkuj.