22.09.2018

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë - Mitrovicë

7 Tetor 2017

Para pak çastesh në magjistralen Prishtinë - Mitrovicë, ka ndodhur në aksident i rëndë.

Nga pamjet e dërguara në adresë të gazetës Express shihet se një kamion është përplasur me një veturë.

Ndërkohë që ende nuk dihet nëse ka të viktima. Express ka provuar të marrë informata nga Policia dhe së shpejti do të jap detaje për rastin.