16.10.2019

52 aksidente për 24 orë në Kosovë

14 Korrik 2018

Numri i aksidenteve të shënuara në komunikacion, ditëve të fundit vazhdon të jetë i lartë.

Vetëm në 24 orët e fundit, janë regjistruar 52 aksidente komunikacioni, prej tyre 26 me lëndime dhe 26 të tjera pa lëndime në njerëz, shkruan Indeksonline.

Po ashtu, policia ka bërë të ditur se gjatë kësaj kohe ka shqiptuar 1 mijë e 336 tiketa për kundërvajtësit në trafik./Indeksonline/