21.10.2011/14:29 - E Premte0

Klipi i ri, Rihanna kryen skena seksi dhe droge

“We Found Love”, kënga e re e Rihannas, është publikuar më në fund. Ajo pritet të ngjallë diskutime dhe debate, për faktin se përmban skena seksi dhe droge me modelin, që tashmë është i dashuri i saj, Dudley O’Shaughnessy.

Video ka edhe momente të frikshme, por dhe të neveritshme. Rihanna ka thënë se kjo është video më e mirë që ka bërë, pasi ajo flet për dashurinë, që për këngëtaren është si drogë.

Komento: