18.02.2019

E forta Cara, e mban Kylie mbi të pasmet (Foto)

11 Dhjetor 2015

Modelja Cara Delevingne është mike e ngushtë me motrat Kendall dhe Jenner. Kur ata bëhen bashkë gjithmonë ndodhin ngjarje zbavitëse dhe argëtuese. Në një foto të postuar nga Kylie dallojmë se Cara Delevingne mban mbi të pasmet e saj Kylie-n.

Duket se shoqet janë argëtuar pafund edhe pse ka pasur nga ata komente që i kanë ngacmuar vajzat e famshme.