26.04.2019
8 Dhjetor 2015 - LajmeZgjedhjet, opsionPRISHTINË - Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka takuar të hënën në takime të ndara kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa, dhe liderët e opozitës...