12.03.2014/10:07 - E Mërkurë0

Era Istrefi, tregon shtratin e saj

Këngëtarja simpatike, Era Istrefi, pati sukses me këngën e saj “Mani për Money”, por jo edhe me këngën e saj të fundit “A po don “, madje videoklipi në fjalë, u cenzurua nga televizione të shumta.

Skenat e ndryshme provokative, bënë që ky videoklip të mos transmetohet në TV, ku protagoniste ishin edhe dy motrat e Erës, Nora dhe Nita. Megjithatë, jo çdo herë gjërat rrjedhin siç parashikohen.

Së fundmi, në Instagram, Era ka postuar një foto në të cilën shihet shtrati i saj i fjetjes, se çfarë ka dashur të tregojë Era me këtë foto…gjykojeni vet. 

Komento: