09.03.2012/18:37 - E Premte0

“Pa teklif” i Teuta Krasniqit pritet mirë nga shikuesit

 Emisioni televiziv i Teuta Krasniqit “Pa teklif” sipas disa komenteve në rrjetet sociale (Twitter,Facebook) është pritur shumë mirë nga shikuesit dhe simpatizuesit e saj.

”Pa teklif” ka filluar transmetimin e tij nga e diela e kaluar në kanalin “K Channel” të platëformës “Kujtesa”.Teuta në “Pa teklif” ka mysafire të ndryshme nga bota e artit dhe showbizit por edhe femra tjera që nuk janë fytyra publike.

Komente 4

Vlora23.11.2013/22:41

Je shum shum e mir. emisioni eshte shum I qelluar te pergezoj per guximin je femra model per mua Tara eshte shum e Mir si vajza ime Mjalta Jan si loqka yll fare


Elirrebeli@live.ch07.11.2013/22:37

Shum mir teuta kye emisjani i jot une ekshyri veq ne nytub se nuk jam ne. Ks po une je toj. Ne. Ch e num muj me kshyr rregullisht. Te uroj sukses se shum emir je. Mpuq

albina26.09.2013/18:47

emisioni pa teklif i mir ama shum po mundohet teuta mei largu njerzt mos me jetu bashksi ka njeri si shum ka nevoi per dikan sasht veq jetoi vetun poi kesh burrat shum po mendon si veq vet po punon pe kqyr vajzen se permen burrin kurr veq ku asht me kesh diqka po shum po mundohet me arrit me fluturu pernihere

suela26.09.2013/18:36

te pergezoi per emisionin ,pa teklif ,teuta veq vazhdo se na knaqe emision shum i qelluar te pershendes suela itali

Komento: